Rekrutacja

Matematyczno-chemiczna

Klasa matematyczno-chemiczna (Ie)


Ten oddział oferuje rozszerzony program nauczania matematyki, chemii oraz języka angielskiego.

Jest to doskonały wybór dla uczniów planujących studia na kierunkach politechnicznych oraz medycznych.  Absolwenci tej klasy mogą kontynuować naukę na uniwersytetach, politechnikach czy uczelniach medycznych.

Nauki ścisłe są bardzo popularne, więc warto wybrać klasę przygotowującą do studiów w tym kierunku. Uczniowie mają możliwość poszerzania swoich wiadomości i umiejętności, uczestnicząc w projektach z zakresu edukacji chemicznej. Mogą też się sprawdzić, biorąc udział w olimpiadach i konkursach, w tym Olimpiadzie Matematycznej, Kangurze Matematycznym, Olimpiadzie Chemicznej lub Olimpiadzie Języka Angielskiego.

Jeśli lubisz poznawać świat, nie przeraża Cię matematyka czy chemia, to klasa ta została stworzona właśnie dla Ciebie! Matematyka nauczy Cię logicznego myślenia, co z pewnością przyda się w każdej dziedzinie życia. Świetna znajomość języka obcego ułatwi Ci poruszanie się w świecie. Matematyka i chemia wytłumaczy Ci złożone procesy przyrody. Tak więc klasa ta to odkrywanie nowych horyzontów wiedzy i doświadczenia.

Nie zastanawiaj się dłużej!

W klasie przewidziane są zajęcia z języka angielskiego oraz języka niemieckiego.