Uroczyste zakończenie roku klas czwartych

26 kwietnia 2024, piątek 17:07

Nikt nie wie, jak to się stało, ale się stało… Kolejny rocznik opuszcza mury VILO… To był dzień pełen wzruszeń.

Kochani Maturzyści, pamiętajcie, że VILO jest zawsze Waszym drugim domem, że jesteście tu mile widziani i że po prostu o Was ciągle myślimy. A póki co, życzymy Wam jak najlepszej kondycji podczas egzaminu maturalnego.

Wasi Nauczyciele 🙂

11 marca 2026, środa 21:29
Uczniowie realizujący projekt społeczny w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii: Speak Up - odważ się mówić w ostatnim czasie przeprowadzali prelekcje wśród uczniów klas 1 i 2 naszej szkoły.
Wiecej
11 marca 2026, środa 21:15
Pragniemy ogłosić, że nasz szkoła reprezentowana przez uczniów: Albinę Jewłoszewicz z kl. IIe, Annę Łapińską z kl. IIId oraz Wiktora Adamczyka z kl. IIIb, już tradycyjnie była najlepsza wśród podlaskich liceów ogólnokształcących.
Wiecej
11 marca 2026, środa 21:01
W dniu 6.03.2026 r. w ramach "Tygodnia u Slawistów" naszą szkołę odwiedziła pani Maria Żukowska z UwB.
Wiecej