Warsztaty na Wydziale Architektury PB

14 czerwca 2024, piątek 13:17

7.06 i 13.06 uczniowie klasy 2F o profilu architektonicznym wzięli udział w warsztatach na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej.

Na początku zostaliśmy przywitani przez Panią dr hab. inż. arch. Tatianę Misijuk, dziekana wydziału oraz Pana dr inż. arch. Adama Jakimowicza, prodziekana wydziału. Następnie Pani mgr arch. Agnieszka Modzelewska oprowadziła nas po wydziale.

Zwiedziliśmy bibliotekę wydziałową, pracownie rzeźbiarskie i sale wykładowe. Mieliśmy również okazję podziwiać prace zaliczeniowe i wystawy przygotowane przez studentów architektury. Nasze spotkanie zakończyliśmy w pracowni komputerowej, w której mieliśmy okazję poczuć się jak prawdziwi architekci i spróbować projektowania na profesjonalnym programie Twinmotion pod czujnym okiem wykładowczyni z wydziału.

Wizyta była bardzo inspirująca i dała nam lepsze zrozumienie pracy i nauki architektów. Bardzo dziękujemy władzom uczelni za zaproszenie, a w szczególności Pani Agnieszce Modzolewskiej za zorganizowanie tego spotkania. Do zobaczenia za dwa lata! 😉

Anna Werpachowska,
Małgorzata Prokop

23 czerwca 2024, niedziela 20:40
VILO biega, by pomagać, czyli początek wakacji na sportowo.
Wiecej
21 czerwca 2024, piątek 14:36
Udanych wakacji :)
Wiecej
20 czerwca 2024, czwartek 16:19
Jakub Szerszeń, Mateusz Czarnowicz i Wojciech Zakrzewski z klasy 3a, uzyskali tytuł laureata.
Wiecej