Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

10 listopada 2023, piątek 22:08

Bohaterowie walk o niepodległość oraz granice państwa polskiego z lat 1914 – 1921 to temat, którego zobrazowania podjęło się dwudziestu śmiałków. Prace plastyczne, wykonane techniką dowolną, prezentujące różnych bohaterów walczących o niepodległość naszego kraju, możecie zobaczyć przy głównym wejściu do szkoły.

A oto wyniki konkursu:

  1. miejsce – Lena Fiedoruk, kl. 1E
  2. miejsce – Natalia Czajkowska, kl. 3F
  3. miejsce – Antonina Perkowska, kl. 1F

Wyróżnienia:

  • Karolina Ostrowska, kl. 2F
  • Paulina Kożan, kl. 4E
  • Zuzanna Ignaciuk, kl. 2I

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym autorkom!

Gratulujemy też wszystkim uczestnikom, którym “chciało się chcieć” i poświęcili swój cenny czas na dodatkowe działania, już jesteście wygrani!

Dziękujemy również zacnemu Jury, które musiało podjąć trudną decyzję i wyróżnić tylko nielicznych. Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która ufundowała nagrody wszystkim uczestnikom.

Zapraszamy do udziału w przyszłych konkursach.

Bądźcie kreatywni i aktywni 🙂

Dariusz Mierzyński
nauczyciel historii

7 grudnia 2023, czwartek 18:00
Rewelacyjne mikołajkowe karaoke sprawiło, że tanecznym krokiem i przy dźwięku dzwoneczków, wkroczyliśmy w czas oczekiwania na najpiękniejsze Święta w roku.
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:46
Czy można dać niechcianej książce drugie życie?
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:19
Uczniowie klasy 3D: Bartosz Grodzki, Mikołaj Kowalczuk i Łukasz Łaszkiewicz pod opieką prof. Marzenny Skibickiej zostali laureatami finału etapu międzywojewódzkiego konkursu „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec.
Wiecej