Początek roku szkolnego! Nareszcie! ;)

28 sierpnia 2020, piątek 18:00
Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!
Wiemy, że czekaliście. Po długim namyśle, w trosce o bezpieczeństwo uczniów i nauczycieli, podjęliśmy decyzję aby w tym roku zrezygnować z uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego. Zasady reżimu sanitarnego zobowiązują nas do unikania sytuacji, w których w jednym miejscu zebrałoby się zbyt dużo osób, w naszym przypadku około 1000. Niemniej, absolutnie nie rezygnujemy w tym dniu ze spotkania z naszymi uczniami, zwłaszcza z pierwszoklasistami, drugoklasistami, trzecioklasistami ?.

Do zobaczenia już niebawem! ?

Plan spotkań w dniu 1 września znajdziecie TU, a nowy plan lekcji TU.

Dyrekcja
2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 20:08
Dzień Dziecka w VILO tradycyjnie z grillowaniem przygotowanym przez katedrę WF.
Wiecej
26 maja 2026, wtorek 18:21
...mogliśmy obserwować przejazd króla Karola III w karocy oraz transport klejnotów królewskich...
Wiecej