Nasz wspaniały Bartek Bielenia!

20 stycznia 2020, poniedziałek 13:32

Od kilku dni pada na nas blask sławy naszego wspaniałego absolwenta – Bartosza Bieleni.

Bartek był uczniem VI LO w latach 2008-2011. W tym czasie dał się poznać jako przede wszystkim świetny kolega, ale także bardzo aktywny uczestnik życia szkolnego. Bartka znali wszyscy – występował w akademiach, recytował, prowadził szkolne imprezy. W tym czasie poznawał warsztat aktorski w białostockim teatrze Klaps, występował także w Teatrze Dramatycznym im. A. Węgierki.

Po maturze rozpoczął studia na krakowskiej Akademii Teatralnej i… w tym roku film „Boże ciało”, w którym Bartosz zagrał główną rolę, doczekał się nominacji do Oscara!

Jesteśmy z Bartka niesamowicie dumni i życzymy mu dalszych wspaniałych, mądrych ról!

Bartuś, zdobywaj świat!

https://dziendobry.tvn.pl/a/boze-cialo-co-o-swoim-sukcesie-mowia-aktorzy-wystepujacy-w-filmie

10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
7 lipca 2022, czwartek 12:59
W drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy IA uczestniczyli w projekcie eTwinning "Kuferek z pamiątkami".
Wiecej
4 lipca 2022, poniedziałek 14:21
Spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus+ pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-to-Peer School Mediation” odbyło się w Atenach, w Grecji.
Wiecej