Lekcja w Uniwersyteckim Centrum Przyrodniczym

20 stycznia 2020, poniedziałek 13:44

W czwartek 16 stycznia klasa 2c wybrała się do Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego im. prof. A. Myrchy w Białymstoku. Uczniowie mieli okazje poszerzyć swoją wiedzę z zakresu geografii poprzez uczestnictwo w lekcji muzealnej. Oglądając skamieniałości mogli dowiedzieć się jak zmieniało się życie na naszej planecie w dziejach Ziemi oraz obejrzeć wiele ciekawych minerałów i skał. Podziwiali eksponaty fauny z naszego regionu.  Wszystkim bardzo się podobało, a wiadomości przekazane w taki sposób na pewno pozostaną na długo.

Irena Tichoniuk

2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 20:08
Dzień Dziecka w VILO tradycyjnie z grillowaniem przygotowanym przez katedrę WF.
Wiecej
26 maja 2026, wtorek 18:21
...mogliśmy obserwować przejazd króla Karola III w karocy oraz transport klejnotów królewskich...
Wiecej