Lekcja w Uniwersyteckim Centrum Przyrodniczym

20 stycznia 2020, poniedziałek 13:44

W czwartek 16 stycznia klasa 2c wybrała się do Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego im. prof. A. Myrchy w Białymstoku. Uczniowie mieli okazje poszerzyć swoją wiedzę z zakresu geografii poprzez uczestnictwo w lekcji muzealnej. Oglądając skamieniałości mogli dowiedzieć się jak zmieniało się życie na naszej planecie w dziejach Ziemi oraz obejrzeć wiele ciekawych minerałów i skał. Podziwiali eksponaty fauny z naszego regionu.  Wszystkim bardzo się podobało, a wiadomości przekazane w taki sposób na pewno pozostaną na długo.

Irena Tichoniuk

10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
7 lipca 2022, czwartek 12:59
W drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy IA uczestniczyli w projekcie eTwinning "Kuferek z pamiątkami".
Wiecej
4 lipca 2022, poniedziałek 14:21
Spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus+ pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-to-Peer School Mediation” odbyło się w Atenach, w Grecji.
Wiecej