Pomagamy!

13 stycznia 2020, poniedziałek 22:38

Klasa I Fg koordynowała na terenie VI LO zbiórkę pieniędzy na budowę hospicjum w Makówce.

Pieniądze udało się pozyskać z kiermaszu ciast i sałatek, z kiermaszu ozdób świątecznych, z wpłat klasowych za opłatek na klasowe wigilie. Szczególnie dziękujemy klasie I Ep i wychowawczyni Bożenie Zieniuk (zebrano 400 zł) oraz klasie I Cg i wychowawczyni Adriannie Szczepkowskiej (zebrano 560 zł). Ogółem udało się zebrać kwotę 4243 zł 96 gr. Wszystkim darczyńcom gorąco dziękujemy.

Organizatorzy klasa I Fg
z opiekunem Iwoną Popławską

16 czerwca 2026, wtorek 19:11
To był wspaniały czas pełen pozytywnych wrażeń, wiedzy i integracji.
Wiecej
10 czerwca 2026, środa 15:35
Uczniowie z klasy 3H uczęszczający na zajęcia języka rosyjskiego wzięli udział w warsztatach na UwB.
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej