Polish-Israeli student exchange (2019-2020)

13 grudnia 2019, piątek 17:07

Day Seven.
The last day? Dzisiaj spędziliśmy dzień w szkole Zafit, braliśmy udział w lekcji w-fu i języka angielskiego oraz w warsztatach kulinarnych:) Good bye Israel. Wracamy do domu!

Day Six.
Dzisiaj spędziliśmy dzień na pustyni, gdzie mieliśmy okazję wypróbować tradycyjny beduiński transport??? Następnie udaliśmy się nad Morze Martwe, gdzie unosząc się na wodzie, dyskutowaliśmy o wyporności (pozdrawiamy wszystkich nauczycieli fizyki!).

Day Five.
Dzisiejszy dzień spędziliśmy w szkole Zafit. Prezentowaliśmy nasz kraj, region i tradycje, tańczyliśmy poloneza, częstowaliśmy polskimi słodyczami. Mieliśmy również okazję poznać szkolne życie naszych izraelskich przyjaciół.

Day Four.
Dzisiaj zwiedzaliśmy Jeruzalem – miasto, w którym spotykają się trzy religie. Doznań moc!

Day Three.
Dzisiaj spędzamy dzień z rodzinami. To czas na integrację, poznawanie zwyczajów, kosztowanie kuchni izraelskiej i dobrą zabawę!

Day Two.
Dzisiaj zwiedziliśmy Tel Aviv i stare miasto Jaffa. Szykujemy się na wieczorną kolację. Pozdrawiamy serdecznie!

Day One.
Rozpoczynamy kolejną edycję wymiany ze szkołą Zafit w Izraelu. Ciąg dalszy relacji z naszych przygód już wkrótce!

7 grudnia 2023, czwartek 18:00
Rewelacyjne mikołajkowe karaoke sprawiło, że tanecznym krokiem i przy dźwięku dzwoneczków, wkroczyliśmy w czas oczekiwania na najpiękniejsze Święta w roku.
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:46
Czy można dać niechcianej książce drugie życie?
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:19
Uczniowie klasy 3D: Bartosz Grodzki, Mikołaj Kowalczuk i Łukasz Łaszkiewicz pod opieką prof. Marzenny Skibickiej zostali laureatami finału etapu międzywojewódzkiego konkursu „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec.
Wiecej