Wycieczka do Świerku, Planetarium, Centrum Nauki Kopernik…

4 grudnia 2019, środa 20:51

W czwartek, 21 listopada klasa 2F wyruszyła na wycieczkę do Warszawy. Mimo osobliwej godziny wyjazdu, wszyscy bawili się świetnie.

Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o elektrowniach jądrowych, zobaczyliśmy jedyny czynny w Polsce reaktor “Maria”, obejrzeliśmy film w planetarium 3D i zwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik, gdzie czekało nas mnóstwo ciekawych przyrodniczych eksperymentów, a wśród nich “Pojedynek Mistrzów” z elektryczności w Komorze Wysokich Napięć.

Przed powrotem do Białegostoku zwiedziliśmy Krakowskie Przedmieście, gdzie między innymi pozdrowiliśmy Zygmunta III Wazę, a gdy zrobiło się już za  zimno, by spacerować, urządziliśmy sobie mały aerobik. Mimo świetnej zabawy musieliśmy wracać już do domów, bo wszystko co dobre szybko się kończy…

M. K. IIF

9 sierpnia 2022, wtorek 13:39
Uczestniczkami zagranicznej mobilności w projekcie pt. „How to use Tablets, Educational Apps and Social Media in your Clasroom” były trzy nauczycielki z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
9 sierpnia 2022, wtorek 13:35
Po raz kolejny odbył się obóz informatyczny w Sztutowie, w którym uczestniczyli uczniowie VILO.
Wiecej
10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej