Wycieczka do Świerku, Planetarium, Centrum Nauki Kopernik…

4 grudnia 2019, środa 20:51

W czwartek, 21 listopada klasa 2F wyruszyła na wycieczkę do Warszawy. Mimo osobliwej godziny wyjazdu, wszyscy bawili się świetnie.

Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji o elektrowniach jądrowych, zobaczyliśmy jedyny czynny w Polsce reaktor “Maria”, obejrzeliśmy film w planetarium 3D i zwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik, gdzie czekało nas mnóstwo ciekawych przyrodniczych eksperymentów, a wśród nich “Pojedynek Mistrzów” z elektryczności w Komorze Wysokich Napięć.

Przed powrotem do Białegostoku zwiedziliśmy Krakowskie Przedmieście, gdzie między innymi pozdrowiliśmy Zygmunta III Wazę, a gdy zrobiło się już za  zimno, by spacerować, urządziliśmy sobie mały aerobik. Mimo świetnej zabawy musieliśmy wracać już do domów, bo wszystko co dobre szybko się kończy…

M. K. IIF

7 grudnia 2023, czwartek 18:00
Rewelacyjne mikołajkowe karaoke sprawiło, że tanecznym krokiem i przy dźwięku dzwoneczków, wkroczyliśmy w czas oczekiwania na najpiękniejsze Święta w roku.
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:46
Czy można dać niechcianej książce drugie życie?
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:19
Uczniowie klasy 3D: Bartosz Grodzki, Mikołaj Kowalczuk i Łukasz Łaszkiewicz pod opieką prof. Marzenny Skibickiej zostali laureatami finału etapu międzywojewódzkiego konkursu „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec.
Wiecej