Nabożeństwo intencyjne w cerkwi katedralnej

29 listopada 2019, piątek 21:41

W dniu 27.11.2019 r. młodzież prawosławna wraz z panią dyrektor Magdaleną Dziejmą oraz nauczycielami VI LO uczestniczyła w nabożeństwie intencyjnym w cerkwi katedralnej pw. Św. Mikołaja w Białymstoku, rozpoczynając tym samym świętowanie jubileuszu naszej szkoły. Nabożeństwu przewodniczył ks. Adam Sawicki w asyście ks. Jarosława Jóźwika oraz ks. Pawła Szweda. Wszyscy zebrani wznosili swoje modlitwy, prosząc Boga o pomyślność dyrekcji, nauczycieli, uczniów oraz pracowników administracji i obsługi szkoły z okazji jubileuszu 100-lecia upaństwowienia VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.

Daniel Kardasz (nauczyciel religii)

2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 20:08
Dzień Dziecka w VILO tradycyjnie z grillowaniem przygotowanym przez katedrę WF.
Wiecej
26 maja 2026, wtorek 18:21
...mogliśmy obserwować przejazd króla Karola III w karocy oraz transport klejnotów królewskich...
Wiecej