Wieczór z gwiazdą

26 listopada 2019, wtorek 09:23

Dnia 12 listopada grupa uczniów z klasy 1Dg wybrała się do Filharmonii na wieczorny koncert poświęcony uroczystości Święta Szkoły Zespołu Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku. W pierwszej części pokazu zaprezentowali się solowi artyści, a po krótkiej przerwie na scenie ukazała się cała orkiestra, wykonując dzieła wybitnych kompozytorów. Jednym z nich był utwór z filmu “Wonder Woman”. Podobał nam się najbardziej, ze względu na tajemniczy nastrój. Ten charakter utworu potęgowaly instrumenty perkusyjne, na których grała nasza koleżanka Diana Bergiel.

To był miły wieczór.

Ola Rękawek klasa I Dg

10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
7 lipca 2022, czwartek 12:59
W drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy IA uczestniczyli w projekcie eTwinning "Kuferek z pamiątkami".
Wiecej
4 lipca 2022, poniedziałek 14:21
Spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus+ pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-to-Peer School Mediation” odbyło się w Atenach, w Grecji.
Wiecej