Nowa Przewodnicząca SU wybrana

20 listopada 2019, środa 15:16
18 listopada odbyły się wybory na Przewodniczącego SU VILO. W wyborach wzięło udział 423 uczniów i nauczycieli, co stanowiło 45% osób uprawnionych do głosowania. Najwyższą frekwencję miały klasy pierwsze po gimnazjum – 58% Gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!
 
Wyniki wyborów na Przewodniczącego SU VILO wygrała Kamila Ramotowska, która otrzymała 30,5% głosów. Funkcję wiceprzewodniczących będą sprawowały Zuzanna Szymaniuk i Wiktoria Sienicka.
 
Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i liczymy na owocną współpracę. Dziękujemy wszystkim kandydatkom za pomysłowość, odwagę i energiczną akcję wyborczą oraz zapraszamy do współpracy! 
 
Dziękujemy Kamilowi Kurajewowi, którego kadencja dobiegła końca i życzymy powodzenia na maturze! 
 
Specjalne podziękowania dla organizatorów i członków komisji wyborczej na czele z niezastąpionym  Mateuszem Feszlerem z kl. 2g. 
 
Wasz SU
2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 20:08
Dzień Dziecka w VILO tradycyjnie z grillowaniem przygotowanym przez katedrę WF.
Wiecej
26 maja 2026, wtorek 18:21
...mogliśmy obserwować przejazd króla Karola III w karocy oraz transport klejnotów królewskich...
Wiecej