Całonocne czuwanie – IFg

12 listopada 2019, wtorek 12:16

W dniach 8-9 listopada klasa IFg zorganizowała swoje szkolne nocowanie. Uczniowie spotkali się, by razem z Panią Iwoną Popławską spędzić miło czas. Zabawę rozpoczęła się od wspólnego tańczenia i śpiewania przy akompaniamencie gitar. Wszystkim najbardziej zapadła w pamięć gra w podchody zorganizowana na terenie całej szkoły. Dzięki uprzejmości nauczycieli wychowania fizycznego klasa skorzystała ze sprzętu sportowego oraz urządziła na sali gimnastycznej turniej siatkówki. Następnie przejęci uczniowie rozmawiali do rana oraz zajadali się pizzą i innymi przekąskami.

Klasa IFg

10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
7 lipca 2022, czwartek 12:59
W drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy IA uczestniczyli w projekcie eTwinning "Kuferek z pamiątkami".
Wiecej
4 lipca 2022, poniedziałek 14:21
Spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus+ pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-to-Peer School Mediation” odbyło się w Atenach, w Grecji.
Wiecej