Wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego 2019/2020

6 listopada 2019, środa 19:51

Kandydatki na Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego spisały się na medal biorąc udział w pierwszym etapie do wyborów nowego SU. Debatę przedwyborczą poprowadzili Dominika Łapińska i Mateusz Feszler z kl 2g. Dziękujemy za wiele ciekawych pomysłów i nowe inspiracje do pracy od licznie przybyłych pierwszoklasistek – liczymy na Waszą aktywną współpracę z SU. Można jeszcze do nas dołączyć – info u opiekunek SU (prof. Karolina Plichta, prof. Ewelina Ramotowska, prof. Małgorzata Karna). A już od wtorku kampania wyborcza… będzie się działo 🙂 

Wasz SU
9 sierpnia 2022, wtorek 13:39
Uczestniczkami zagranicznej mobilności w projekcie pt. „How to use Tablets, Educational Apps and Social Media in your Clasroom” były trzy nauczycielki z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
9 sierpnia 2022, wtorek 13:35
Po raz kolejny odbył się obóz informatyczny w Sztutowie, w którym uczestniczyli uczniowie VILO.
Wiecej
10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej