Mistrz Polski w Tańcu Towarzyskim w klasie B

28 października 2019, poniedziałek 08:44

Damian Chomaniuk, uczeń klasy 1bg, wczoraj w Kwidzyniu uzyskał tytuł Mistrza Polski w Tańcu Towarzyskim FTS w klasie B zarówno w stylu standardowym jak i latynoamerykańskim. Oprócz tak wspaniałego osiągnięcia, Damian wraz ze swoją partnerką Julią, otrzymał także najwyższą krajową klasę taneczną – klasę A.

Damian ma na swoim koncie wiele sukcesów tanecznych. Wygrał szereg ogólnopolskich turniejów. Jego celem i marzeniem był właśnie udział w Mistrzostwach Polski. Udało mu się to. Nie tylko wziął udział, ale również stanął na najwyższym podium.

Damianie serdecznie Ci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Twoje osiągnięcia pokazują, że marzenia się spełniają. Trzeba tylko w to wierzyć i pokonywać przeciwności.

wychowawczyni
Małgorzata Dakowicz

10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
7 lipca 2022, czwartek 12:59
W drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy IA uczestniczyli w projekcie eTwinning "Kuferek z pamiątkami".
Wiecej
4 lipca 2022, poniedziałek 14:21
Spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus+ pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-to-Peer School Mediation” odbyło się w Atenach, w Grecji.
Wiecej