Pierwsza próba w teatrze

22 października 2019, wtorek 20:08

9 października, w ramach projektu organizowanego wspólnie z Teatrem Dramatycznym i Polskim Związkiem Niewidomych, rozpoczęliśmy zajęcia przygotowujące nas do spektaklu, który zamierzamy wystawić na deskach Teatru im. Aleksandra Węgierki. Podczas tego spotkania poznaliśmy się nawzajem i co tu kryć, świetnie się bawiliśmy. Od poniedziałku kolejne próby – w VILO i w teatrze.

Pierwsza próba w teatrze zrobiła na nas niesamowite wrażenie! Stać na deskach prawdziwej teatralnej sceny! Reżyserskich i aktorskich wskazówek udzielał nam wspaniały aktor – Piotr Szekowski. Ze strony teatru nad całością przedsięwzięcia cały czas czuwa Jolanta Hinc-Mackiewicz, a ze strony VILO – Magdalena Dziejma. Efekt naszych działań już w listopadzie!

7 grudnia 2023, czwartek 18:00
Rewelacyjne mikołajkowe karaoke sprawiło, że tanecznym krokiem i przy dźwięku dzwoneczków, wkroczyliśmy w czas oczekiwania na najpiękniejsze Święta w roku.
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:46
Czy można dać niechcianej książce drugie życie?
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:19
Uczniowie klasy 3D: Bartosz Grodzki, Mikołaj Kowalczuk i Łukasz Łaszkiewicz pod opieką prof. Marzenny Skibickiej zostali laureatami finału etapu międzywojewódzkiego konkursu „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec.
Wiecej