Pierwsza próba w teatrze

22 października 2019, wtorek 20:08

9 października, w ramach projektu organizowanego wspólnie z Teatrem Dramatycznym i Polskim Związkiem Niewidomych, rozpoczęliśmy zajęcia przygotowujące nas do spektaklu, który zamierzamy wystawić na deskach Teatru im. Aleksandra Węgierki. Podczas tego spotkania poznaliśmy się nawzajem i co tu kryć, świetnie się bawiliśmy. Od poniedziałku kolejne próby – w VILO i w teatrze.

Pierwsza próba w teatrze zrobiła na nas niesamowite wrażenie! Stać na deskach prawdziwej teatralnej sceny! Reżyserskich i aktorskich wskazówek udzielał nam wspaniały aktor – Piotr Szekowski. Ze strony teatru nad całością przedsięwzięcia cały czas czuwa Jolanta Hinc-Mackiewicz, a ze strony VILO – Magdalena Dziejma. Efekt naszych działań już w listopadzie!

10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
7 lipca 2022, czwartek 12:59
W drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy IA uczestniczyli w projekcie eTwinning "Kuferek z pamiątkami".
Wiecej
4 lipca 2022, poniedziałek 14:21
Spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus+ pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-to-Peer School Mediation” odbyło się w Atenach, w Grecji.
Wiecej