Klasa 1Ep i 1Eg (2019)

22 września 2019, niedziela 12:42

17 i 18 dzień września 2019 r. spędziliśmy w ośrodku w Bogdankach, gdzie mieliśmy możliwość poznać się nawzajem i dowiedzieć się więcej o sobie. Ks. Trzaska wyjaśnił nam, na czym polega komunikacja werbalna i niewerbalna. Sprawdziliśmy też swoje umiejętności w przekazywaniu informacji podczas gry w Taboo. Tańczyliśmy „belgijkę”, która zbliżyła nas do siebie jeszcze bardziej. Mimo niesprzyjającej pogody, wspólne ognisko sprawiło, że nie odczuwaliśmy zimna, a tańcom nie było końca. To była wspaniała okazja do zintegrowania się i poznania wielu wartościowych ludzi.

9 sierpnia 2022, wtorek 13:39
Uczestniczkami zagranicznej mobilności w projekcie pt. „How to use Tablets, Educational Apps and Social Media in your Clasroom” były trzy nauczycielki z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
9 sierpnia 2022, wtorek 13:35
Po raz kolejny odbył się obóz informatyczny w Sztutowie, w którym uczestniczyli uczniowie VILO.
Wiecej
10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej