„Pierwszy milion… masz w głowie, a drugi… w kieszeni”

28 kwietnia 2019, niedziela 10:57

Takimi słowami witani byli uczestnicy finału Projektu „Młodzi, kreatywni, innowacyjni, przedsiębiorczy”, Ogólnopolskiego Projektu „Pierwszy milion masz w głowie” w Programie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju „Ścieżki Kopernika 2.0”, przez Pana Bogusława Węglińskiego.

Przez cztery weekendy uczennice klasy IC: Marta Czarnecka, Weronika Daniuk, Weronika Dudzińska, Agnieszka Dźwigaj, Gabriela Gawryło, Weronika Kamont, Aleksandra Łapińska, Malwina Pieńkos, Aleksandra Skorochodzka, Magdalena Szubzda, uczestniczyły w wykładach i warsztatach w ramach Studium Dyplomowego Brokerów Innowacji Politechniki Warszawskiej i Krajowej Izby Gospodarczej. Podczas zajęć uczestnicy poznali podstawowe zagadnienia z zakresu ekonomii, prawa, zarządzania oraz inwestycji.

Zwieńczeniem projektu był Konkurs Elevator Speech przed Inwestorami z Krajowej Izby Gospodarczej, w którym swoje innowacyjne pomysły przedstawiły 24 zespoły.

Dziewczyny, dałyście radę! Serdecznie gratuluję i życzę determinacji w zdobywaniu milionów.

Ewa Beata Niemyjska

16 czerwca 2026, wtorek 19:11
To był wspaniały czas pełen pozytywnych wrażeń, wiedzy i integracji.
Wiecej
10 czerwca 2026, środa 15:35
Uczniowie z klasy 3H uczęszczający na zajęcia języka rosyjskiego wzięli udział w warsztatach na UwB.
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej