“Pierwszy milion… masz w głowie, a drugi… w kieszeni”

28 kwietnia 2019, niedziela 10:57

Takimi słowami witani byli uczestnicy finału Projektu “Młodzi, kreatywni, innowacyjni, przedsiębiorczy”, Ogólnopolskiego Projektu “Pierwszy milion masz w głowie” w Programie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju “Ścieżki Kopernika 2.0”, przez Pana Bogusława Węglińskiego.

Przez cztery weekendy uczennice klasy IC: Marta Czarnecka, Weronika Daniuk, Weronika Dudzińska, Agnieszka Dźwigaj, Gabriela Gawryło, Weronika Kamont, Aleksandra Łapińska, Malwina Pieńkos, Aleksandra Skorochodzka, Magdalena Szubzda, uczestniczyły w wykładach i warsztatach w ramach Studium Dyplomowego Brokerów Innowacji Politechniki Warszawskiej i Krajowej Izby Gospodarczej. Podczas zajęć uczestnicy poznali podstawowe zagadnienia z zakresu ekonomii, prawa, zarządzania oraz inwestycji.

Zwieńczeniem projektu był Konkurs Elevator Speech przed Inwestorami z Krajowej Izby Gospodarczej, w którym swoje innowacyjne pomysły przedstawiły 24 zespoły.

Dziewczyny, dałyście radę! Serdecznie gratuluję i życzę determinacji w zdobywaniu milionów.

Ewa Beata Niemyjska

5 lutego 2023, niedziela 20:09
Ogólnopolski konkurs biologiczno-chemiczny dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
Wiecej
3 lutego 2023, piątek 17:20
Z wielką radością informujemy, że Mikołaj Pawlak z kl. IV C zakwalifikował się do etapu eliminacji centralnych 46 Olimpiady Języka Niemieckiego, które odbędą się pod koniec marca 2023 r. w Poznaniu.
Wiecej
3 lutego 2023, piątek 17:19
Chcesz dodatkowo dostać 10 punktów z języka obcego (francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego)?
Wiecej