Jaune: miniature street art w VILO

23 marca 2019, sobota 19:29

Jaune! Belgijski artysta street art pojawił się w VILO w ramach festiwalu ¿Underground/Independent?. Swoich „robotników” zostawił także na zewnętrznej ścianie VILO i na parkanie przed szkołą, gdzie „walczą” z pęknięciami i ciekawą fakturą naszych murów. A sam artysta w szkole przez chwilę poczuł się jak… dyrektor 😉

20 marca 2025, czwartek 16:18
Z radością ogłaszamy, że po raz drugi otrzymaliśmy dofinansowanie na zakup książek z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Wiecej
20 marca 2025, czwartek 16:15
Organizujemy wyjątkowe warsztaty dziennikarskie dla młodzieży, które będą prowadzone przez doświadczoną dziennikarkę Sylwię Polińską.
Wiecej
18 marca 2025, wtorek 15:42
Kalisa Petrovska (3f) i Joanna Świderska (2c) uzyskały tytuły laureatów, natomiast Aleksandra Bartoszuk (2a) tytuł finalisty.
Wiecej