Nagrody przyznano

18 listopada 2018, niedziela 11:54

Dnia 15 listopada 2018 r. w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku dokonano oceny plakatów, które zostały przesłane na konkurs „Czy znasz twórczość Anny Kamińskiej?”. Ich autorami byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zarówno ze szkół białostockich, jak i z innych miast naszego województwa.

Na konkurs wpłynęło 27 plakatów. Komisja konkursowa powołana przez organizatora konkursu, w składzie:

  • Anna Konopko
  • Ewa Onoszko
  • Marek Charuba z Młodzieżowego Domu Kultury,

oceniła prace konkursowe, uwzględniając podane w regulaminie kryteria ich wykonania. Poziom i technika prac przedstawiających twórczość Anny Kamińskiej były bardzo zróżnicowane.

Oficjalne wyniki konkursu zostaną podane podczas jego podsumowania, które odbędzie się w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku 22 listopada 2018 r. o godz. 11.

Organizator konkursu
Anna Konopko

7 grudnia 2023, czwartek 18:00
Rewelacyjne mikołajkowe karaoke sprawiło, że tanecznym krokiem i przy dźwięku dzwoneczków, wkroczyliśmy w czas oczekiwania na najpiękniejsze Święta w roku.
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:46
Czy można dać niechcianej książce drugie życie?
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:19
Uczniowie klasy 3D: Bartosz Grodzki, Mikołaj Kowalczuk i Łukasz Łaszkiewicz pod opieką prof. Marzenny Skibickiej zostali laureatami finału etapu międzywojewódzkiego konkursu „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec.
Wiecej