Nagrody przyznano

18 listopada 2018, niedziela 11:54

Dnia 15 listopada 2018 r. w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku dokonano oceny plakatów, które zostały przesłane na konkurs „Czy znasz twórczość Anny Kamińskiej?”. Ich autorami byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zarówno ze szkół białostockich, jak i z innych miast naszego województwa.

Na konkurs wpłynęło 27 plakatów. Komisja konkursowa powołana przez organizatora konkursu, w składzie:

  • Anna Konopko
  • Ewa Onoszko
  • Marek Charuba z Młodzieżowego Domu Kultury,

oceniła prace konkursowe, uwzględniając podane w regulaminie kryteria ich wykonania. Poziom i technika prac przedstawiających twórczość Anny Kamińskiej były bardzo zróżnicowane.

Oficjalne wyniki konkursu zostaną podane podczas jego podsumowania, które odbędzie się w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku 22 listopada 2018 r. o godz. 11.

Organizator konkursu
Anna Konopko

9 sierpnia 2022, wtorek 13:39
Uczestniczkami zagranicznej mobilności w projekcie pt. „How to use Tablets, Educational Apps and Social Media in your Clasroom” były trzy nauczycielki z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
9 sierpnia 2022, wtorek 13:35
Po raz kolejny odbył się obóz informatyczny w Sztutowie, w którym uczestniczyli uczniowie VILO.
Wiecej
10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej