Wymiana z liceum w Bari

17 października 2018, środa 18:51

Zapraszamy serdecznie uczniów na wymianę z liceum w Bari na południu Włoch. W tym roku powitamy Włochy wczesną wiosną. Podczas wyjazdu doświadczymy od kuchni włoskiej szkoły, weźmiemy udział w zajęciach dydaktycznych w języku angielskim, niemieckim i włoskim, odwiedzimy wspaniałe zakątki Apulii oraz spróbujemy lokalnego przysmaku – panzerroti.

Uczniowie będą mieszkać z rówieśnikami w ich domach, gdzie doświadczą włoskiej gościnności, pysznej kuchni, stworzą nowe znajomości i użyją języka angielskiego w praktyce. Rewizyta została zaplanowana na koniec maja.

Zapisy >> TUTAJ <<

Decyduje ustne sprawdzenie umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Uczestnicy wyjazdu do Włoch ponoszą koszt biletu lotniczego w obie strony (ok. 800 PLN) oraz biletów wstępu i transportu do zwiedzanych obiektów w Bari. (ok. 65 euro).

Organizatorzy i opiekunowie wyjazdu:
Dagna Michałowska i Katarzyna Jurczuk

1 czerwca 2023, czwartek 19:33
”Łamańce językowe” w języku francuskim, rosyjskim czy niemieckim?! Nic trudnego! - mówią uczniowie VILO.
Wiecej
30 maja 2023, wtorek 22:21
Dnia 25.05.2023 klasa 1i wraz z gośćmi z klas 1b, 1g i 1f uczestniczyła w wycieczce do Wilna.
Wiecej
30 maja 2023, wtorek 22:11
Natalia Dąbrowska i Nikola Dmitruk z klasy 1f oraz Zuzanna Ignaciuk z klasy 1i, podopieczne Pana Dariusza Mierzyńskiego, reprezentowały z powodzeniem VILO, w konkursie plastycznym "Mój bohater"...
Wiecej