Wymiana z liceum w Bari

17 października 2018, środa 18:51

Zapraszamy serdecznie uczniów na wymianę z liceum w Bari na południu Włoch. W tym roku powitamy Włochy wczesną wiosną. Podczas wyjazdu doświadczymy od kuchni włoskiej szkoły, weźmiemy udział w zajęciach dydaktycznych w języku angielskim, niemieckim i włoskim, odwiedzimy wspaniałe zakątki Apulii oraz spróbujemy lokalnego przysmaku – panzerroti.

Uczniowie będą mieszkać z rówieśnikami w ich domach, gdzie doświadczą włoskiej gościnności, pysznej kuchni, stworzą nowe znajomości i użyją języka angielskiego w praktyce. Rewizyta została zaplanowana na koniec maja.

Zapisy >> TUTAJ <<

Decyduje ustne sprawdzenie umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Uczestnicy wyjazdu do Włoch ponoszą koszt biletu lotniczego w obie strony (ok. 800 PLN) oraz biletów wstępu i transportu do zwiedzanych obiektów w Bari. (ok. 65 euro).

Organizatorzy i opiekunowie wyjazdu:
Dagna Michałowska i Katarzyna Jurczuk

9 sierpnia 2022, wtorek 13:39
Uczestniczkami zagranicznej mobilności w projekcie pt. „How to use Tablets, Educational Apps and Social Media in your Clasroom” były trzy nauczycielki z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
9 sierpnia 2022, wtorek 13:35
Po raz kolejny odbył się obóz informatyczny w Sztutowie, w którym uczestniczyli uczniowie VILO.
Wiecej
10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej