Klasa 1A (2018)

16 października 2018, wtorek 14:35

Co prawda, minęło już trochę czasu, ale zawsze warto wrócić wspomnieniami do tego, co miłe i przyjemne. A takim wydarzeniem był wyjazd integracyjny naszej klasy. Na ten dzień czekaliśmy od początku września. Wreszcie nadszedł ten czas! Wstaliśmy rano i z ogromnymi uśmiechami wyruszyliśmy na naszą pierwszą przygodę.

Od rana do wieczora świetnie się razem bawiliśmy, a pogoda nam sprzyjała. Nawet przy obieraniu ziemniaków czy zmywaniu niesamowitej ilości talerzy, współpracowaliśmy ze sobą, a uśmiech nie schodził nam z twarzy. Wróciliśmy zadowoleni i bardzo zmęczeni. Już nie możemy doczekać się kolejnej wycieczki!

IA + M. Biegluk

10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
7 lipca 2022, czwartek 12:59
W drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy IA uczestniczyli w projekcie eTwinning "Kuferek z pamiątkami".
Wiecej
4 lipca 2022, poniedziałek 14:21
Spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus+ pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-to-Peer School Mediation” odbyło się w Atenach, w Grecji.
Wiecej