Klasa 1D (2018)

8 października 2018, poniedziałek 11:46

W dzisiejszych czasach nie zawsze potrafimy wyciągnąć rękę do drugiej osoby, dlatego zajęcia integracyjne zorganizowane przez naszą szkołę były strzałem w dziesiątkę. Dnia 26.09.2018 r. klasa I D jako ostatnia z klas pierwszych brała udział w warsztatach integracyjnych.

Z rana, około godz. 10 miało miejsce spotkanie z panią psycholog Kingą Kujawą. Zajęcia odbywały się w szkole. To było tylko wprowadzenie, które swoją drogą wywarło na klasie ogromne wrażenie. Praca w grupach z całą pewnością była dobrym wprowadzeniem, poprawiła relacje między uczniami oraz rozluźniła atmosferę. Dalszy ciąg miał miejsce w Hermanówce.

Dzięki  licznym atrakcjom, które przygotował ksiądz Wojciech Trzaska, młodzież miała doskonałą okazję, aby poznać się nawzajem. Każdy miał okazję, aby spędzić ze sobą kilka chwil. Przez te dwa dni z całą pewnością nikt się nie nudził. Dobrze zorganizowany plan dnia sprawił, że te 24 godz. spędzone razem zostały wykorzystane do maksimum. Jeśli ktoś z was nie wierzy, że mogło być tak fantastycznie – proszę zapytać któregokolwiek z uczniów klasy I D.

10 lipca 2022, niedziela 12:13
Uczestniczką mobilności zagranicznej w projekcie pt. „Behaviour and conflicts new methodologies, motivation and cooperation strategies” była nauczycielka języka angielskiego – Bożena Zieniuk z VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku.
Wiecej
7 lipca 2022, czwartek 12:59
W drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 uczniowie klasy IA uczestniczyli w projekcie eTwinning "Kuferek z pamiątkami".
Wiecej
4 lipca 2022, poniedziałek 14:21
Spotkanie podsumowujące realizację projektu Erasmus+ pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-to-Peer School Mediation” odbyło się w Atenach, w Grecji.
Wiecej