Klasa 1D (2018)

8 października 2018, poniedziałek 11:46

W dzisiejszych czasach nie zawsze potrafimy wyciągnąć rękę do drugiej osoby, dlatego zajęcia integracyjne zorganizowane przez naszą szkołę były strzałem w dziesiątkę. Dnia 26.09.2018 r. klasa I D jako ostatnia z klas pierwszych brała udział w warsztatach integracyjnych.

Z rana, około godz. 10 miało miejsce spotkanie z panią psycholog Kingą Kujawą. Zajęcia odbywały się w szkole. To było tylko wprowadzenie, które swoją drogą wywarło na klasie ogromne wrażenie. Praca w grupach z całą pewnością była dobrym wprowadzeniem, poprawiła relacje między uczniami oraz rozluźniła atmosferę. Dalszy ciąg miał miejsce w Hermanówce.

Dzięki  licznym atrakcjom, które przygotował ksiądz Wojciech Trzaska, młodzież miała doskonałą okazję, aby poznać się nawzajem. Każdy miał okazję, aby spędzić ze sobą kilka chwil. Przez te dwa dni z całą pewnością nikt się nie nudził. Dobrze zorganizowany plan dnia sprawił, że te 24 godz. spędzone razem zostały wykorzystane do maksimum. Jeśli ktoś z was nie wierzy, że mogło być tak fantastycznie – proszę zapytać któregokolwiek z uczniów klasy I D.

5 lutego 2023, niedziela 20:09
Ogólnopolski konkurs biologiczno-chemiczny dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
Wiecej
3 lutego 2023, piątek 17:20
Z wielką radością informujemy, że Mikołaj Pawlak z kl. IV C zakwalifikował się do etapu eliminacji centralnych 46 Olimpiady Języka Niemieckiego, które odbędą się pod koniec marca 2023 r. w Poznaniu.
Wiecej
3 lutego 2023, piątek 17:19
Chcesz dodatkowo dostać 10 punktów z języka obcego (francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego)?
Wiecej