Klasa 1G (2018)

27 września 2018, czwartek 12:36

Na początku tego tygodnia, odbyła się pierwsza wycieczka integracyjna organizowana z myślą o klasach pierwszych. Klasą, która na VILOakcję udała się najwcześniej była IG. Humaniści po dwóch tygodniach nauki mogli lepiej poznać się podczas dwudniowej wycieczki do Hermanówki niedaleko Białegostoku. Już od pierwszego momentu, wiadomo było co się święci.

Wychowawczyni, pani Eliza Godlewska i czuwający nad młodzieżą ksiądz Wojciech Trzaska zadbali o to, by ta nie marnowała czasu, nie nudziła się i świetnie się bawiła. Zajęcia, gry i zabawy oraz czas wolny przeplatały się ze sobą, dając uczniom możliwość lepszego poznania osób, z którymi nie mieli jeszcze okazji bliżej porozmawiać.
Humaniści otworzyli się na siebie nieco bardziej, niż pozwalała im na to codzienna przerwa między lekcjami. Wspólne doświadczenie z pewnością zbliżyło i zgrało z sobą nową klasę. Czas ten był niezwykle istotny, gdyż przed najmłodszymi humanistami stoją jeszcze trzy wspólnie spędzone lata w naszym liceum. Póki co, zapowiadają się one jako ciekawe, pełne radości doświadczenia, którym klasa humanistyczna ma zamiar podołać najlepiej jak potrafi.
Wyjazd zdecydowanie udał się. Były to dwa dni pełne śmiechu, zabawy i poznawania siebie nawzajem. IG pali się już do tego, by kiedyś go powtórzyć, nalegając na to, by był on o wiele dłuższy.

Zuzanna Kuźmierowska IG

1 czerwca 2023, czwartek 19:33
”Łamańce językowe” w języku francuskim, rosyjskim czy niemieckim?! Nic trudnego! - mówią uczniowie VILO.
Wiecej
30 maja 2023, wtorek 22:21
Dnia 25.05.2023 klasa 1i wraz z gośćmi z klas 1b, 1g i 1f uczestniczyła w wycieczce do Wilna.
Wiecej
30 maja 2023, wtorek 22:11
Natalia Dąbrowska i Nikola Dmitruk z klasy 1f oraz Zuzanna Ignaciuk z klasy 1i, podopieczne Pana Dariusza Mierzyńskiego, reprezentowały z powodzeniem VILO, w konkursie plastycznym "Mój bohater"...
Wiecej