VI LO na Oddziale Onkologii Dziecięcej

14 lutego 2018, środa 12:30

Nasze wolontariuszki: niezawodna Paula Tarasiuk, Magda Perkowska, Zuzia Ślepowrońska, Joanna Chrościńska i Monika Łotko nie zapomniały o małych pacjentach w czasie świątecznym i podczas ferii. Uczennice VI LO regularnie odwiedzały dzieci, by umilić im dłużący się w szpitalu czas.

W każdą środę lub wtorek inicjowały zajęcia plastyczne – powstało więc akwarium z ręcznie robionymi rybkami, skarpetkowe bałwanki, papierowe aniołki oraz maski karnawałowe. Ponad to, wolontariuszki uczestniczyły w balu karnawałowym zorganizowanym przez fundację „Pomóż im” oraz obchodziły Dzień Dziecka z Chorobą Nowotworową.
Dziękujemy dziewczyny!

2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 20:08
Dzień Dziecka w VILO tradycyjnie z grillowaniem przygotowanym przez katedrę WF.
Wiecej
26 maja 2026, wtorek 18:21
...mogliśmy obserwować przejazd króla Karola III w karocy oraz transport klejnotów królewskich...
Wiecej