Zygmusie 2010

30 czerwca 2010, środa 09:23

Bartosz Bielenia i Adrianna Rogowska z nienaganną precyzją prowadzili tę ważną dla naszej szkoły uroczystość, podczas której jak co roku każdy chciałby być wyróżniony.  Zaszczyt ten przypada jednak tylko sześciu wybitnym osobom naszej szkoły. Po krótkim występie Hani Różankiewicz i dwóch par tanecznych przyszedł czas na powitanie Królewskiej Pary. W tym roku nie obyło się bez typowo oficjalnego powitania gości, nauczycieli oraz całej rzeszy uczniowskiej przez Króla.

Pierwszą kategorią był Umysł Ścisły. Zygmuś w tej kategorii powędrował do rąk Radosława Kotowskiego, a z wielką dumą i zaszczytem wręczał go Pan prof. Jerzy Misijuk.
Po wręczeniu statuetki, atmosferę rozluźniła nam Hania, która zaśpiewała piosenkę z musicalu “Skrzypek na dachu”.

Następną kategorią był Najlepszy Humanista. Tytuł ten otrzymała Izabela Szewczul. Niewątpliwie wielkim zaszczytem było odbieranie tej statuetki z rąk Pani prof. Ewy Onoszko.

Zaraz potem podziwialiśmy występ wokalny Hani Różankiewicz. Zygmuś dla Najlepszego Sportowca został oddany w ręce utalentowanego Michała Świrydowicza.

Bardzo ważna nagrodą dla nauczycieli, co roku jest Zygmuś dla Najlepszego Nauczyciela, ponieważ to właśnie uczniowie decydują, kto otrzyma tę statuetkę. Najlepszym nauczycielem roku szkolnego 2009/2010, został nauczyciel, który wzbudza zaufanie, jest szalenie sympatyczny i każdemu udziela się Jego chęć do pracy. Nagrodę w tej kategorii wręczał podekscytowany i wzruszony tą chwilą przedstawiciel samorządu, Bartosz Bielenia. Statuetka trafiła do rąk wiecznego optymisty, Pana prof. Dariusza Naumowicza. Po czym Hania Różankiewicz zaskoczyła wszystkich swym przepięknym głosem w piosence z “Upiora w Operze”.

Zygmusia od Pana Dyrektora otrzymała Urszula Zapolnik, tegoroczna absolwentka, za sumienną pracę na rzecz szkoły i wielkie zaangażowanie  w działanie Samorządu Uczniowskiego.

Zygmusia od Samorządu otrzymał  Pan prof. Tadeusza Sasinowski. Uwieńczeniem tej chwili był występ grupy tanecznej. Nie ma wątpliwości, że  gala wręczania tych tradycyjnych nagród naszej szkoły, jak zwykle dostarczyła wielu wrażeń nie tylko nominowanym, ale również publiczności.

5 lutego 2023, niedziela 20:09
Ogólnopolski konkurs biologiczno-chemiczny dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
Wiecej
3 lutego 2023, piątek 17:20
Z wielką radością informujemy, że Mikołaj Pawlak z kl. IV C zakwalifikował się do etapu eliminacji centralnych 46 Olimpiady Języka Niemieckiego, które odbędą się pod koniec marca 2023 r. w Poznaniu.
Wiecej
3 lutego 2023, piątek 17:19
Chcesz dodatkowo dostać 10 punktów z języka obcego (francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego)?
Wiecej