Zygmusie 2010

30 czerwca 2010, środa 09:23

Bartosz Bielenia i Adrianna Rogowska z nienaganną precyzją prowadzili tę ważną dla naszej szkoły uroczystość, podczas której jak co roku każdy chciałby być wyróżniony.  Zaszczyt ten przypada jednak tylko sześciu wybitnym osobom naszej szkoły. Po krótkim występie Hani Różankiewicz i dwóch par tanecznych przyszedł czas na powitanie Królewskiej Pary. W tym roku nie obyło się bez typowo oficjalnego powitania gości, nauczycieli oraz całej rzeszy uczniowskiej przez Króla.

Pierwszą kategorią był Umysł Ścisły. Zygmuś w tej kategorii powędrował do rąk Radosława Kotowskiego, a z wielką dumą i zaszczytem wręczał go Pan prof. Jerzy Misijuk.
Po wręczeniu statuetki, atmosferę rozluźniła nam Hania, która zaśpiewała piosenkę z musicalu “Skrzypek na dachu”.

Następną kategorią był Najlepszy Humanista. Tytuł ten otrzymała Izabela Szewczul. Niewątpliwie wielkim zaszczytem było odbieranie tej statuetki z rąk Pani prof. Ewy Onoszko.

Zaraz potem podziwialiśmy występ wokalny Hani Różankiewicz. Zygmuś dla Najlepszego Sportowca został oddany w ręce utalentowanego Michała Świrydowicza.

Bardzo ważna nagrodą dla nauczycieli, co roku jest Zygmuś dla Najlepszego Nauczyciela, ponieważ to właśnie uczniowie decydują, kto otrzyma tę statuetkę. Najlepszym nauczycielem roku szkolnego 2009/2010, został nauczyciel, który wzbudza zaufanie, jest szalenie sympatyczny i każdemu udziela się Jego chęć do pracy. Nagrodę w tej kategorii wręczał podekscytowany i wzruszony tą chwilą przedstawiciel samorządu, Bartosz Bielenia. Statuetka trafiła do rąk wiecznego optymisty, Pana prof. Dariusza Naumowicza. Po czym Hania Różankiewicz zaskoczyła wszystkich swym przepięknym głosem w piosence z “Upiora w Operze”.

Zygmusia od Pana Dyrektora otrzymała Urszula Zapolnik, tegoroczna absolwentka, za sumienną pracę na rzecz szkoły i wielkie zaangażowanie  w działanie Samorządu Uczniowskiego.

Zygmusia od Samorządu otrzymał  Pan prof. Tadeusza Sasinowski. Uwieńczeniem tej chwili był występ grupy tanecznej. Nie ma wątpliwości, że  gala wręczania tych tradycyjnych nagród naszej szkoły, jak zwykle dostarczyła wielu wrażeń nie tylko nominowanym, ale również publiczności.

13 maja 2021, czwartek 18:00
Czy szkołę można lubić?
Czy za szkołą można tęsknić?
Czy szkoła może być miejscem zdobywania kompetencji, ale też przestrzenią, która jest naszym AXIS MUNDI?
Wiecej
21 czerwca 2021, poniedziałek 16:20
Partnerzy projektowi spotykali się systematycznie online na platformie Webex. Spotkania odbywały się w formie wideokonferencji, których celem było dostosowanie realizacji projektu pt. „Cre@t1ve Conflict Resolution and Peer-To-Peer School Mediation” do panujących realiów w dobie pandemii koronawirusa.
Wiecej
20 czerwca 2021, niedziela 18:35
16 czerwca klasa 1b wraz z wychowawcą prof. Jerzym Misijukiem oraz p. Eweliną Ramotowską, zorganizowała kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację naszego absolwenta Jakuba Żabiuka.
Wiecej