Uczeń ubiegający się o stypendium powinien spełniać wszystkie poniższe kryteria:
- uzyskał co najmniej dwukrotnie tytuł laureata konkursu lub olimpiady na szczeblu wojewódzkim lub ponadwojewódzkim lub co najmniej tytuł laureata konkursu/olimpiady lub turnieju na szczeblu ogólnopolskim lub międzynarodowym;
- uzyskał średnią ocen na koniec roku szkolnego co najmniej 5,0.
Wnioski stypendialne, druk z danymi stypendysty do umowy oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.bialystok.pl (zakładka Dla mieszkańców/Edukacja/Stypendia/Stypendia naukowe) lub w gabinecie pedagoga.
Do wypełnionego wniosku należy dołączyć ksero zaświadczenia potwierdzające tytuł laureata olimpiady. Stypendium dotyczy również tegorocznych absolwentów. Wówczas do dokumentów należy dołączyć kserokopię świadectwa ukończenia szkoły.
Komplet dokumentów należy złożyć w pokoju pedagoga do dnia 12.06.2026 r.
Monika Winiarska







.png)













