Uczniowie naszej szkoły Olivier Ambrożej i Wiktor Kalinowski – członkowie drużyny futsalu Jagiellonii Białystok przy okazji ostatniego meczu przy Słonecznej odebrali zwycięski puchar i gratulacje za awans do Ekstraklasy.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaPolityka prywatności