Nasi uczniowie w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii

23 lutego 2026, poniedziałek 16:06

Uczniowie klas trzecich w składzie: Anna Ramotowska, Aleksandra Pyczkowska, Natalia Naumowicz, Aleksandra Wiszniewska, Karol Kobeszko i Gabriela Adaszkiewicz tworzą projekt społeczny „Speak Up – odważ się mówić”.

Ich celem jest edukowanie młodzieży na temat poprawnej komunikacji międzyludzkiej, stresu przed wystąpieniami publicznymi i budowaniu trwałych relacji. Przeprowadzają warsztaty, spotkania oraz prelekcje, a oprócz tego aktywnie prowadzą swoje media społecznościowe.

https://www.instagram.com/speak_up_odwazsiemowic/

16 czerwca 2026, wtorek 19:11
To był wspaniały czas pełen pozytywnych wrażeń, wiedzy i integracji.
Wiecej
10 czerwca 2026, środa 15:35
Uczniowie z klasy 3H uczęszczający na zajęcia języka rosyjskiego wzięli udział w warsztatach na UwB.
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej