Debata kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

30 października 2025, czwartek 19:45

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się debata kandydatów na przewodniczącego samorządu uczniowskiego. Udział w niej wzięli nie tylko starający się o urząd przewodniczącego SU (Wiktor Adamczyk, Zuzanna Gąsowski, Oskar Krzywicki i Krystian Mularczuk), ale również przedstawiciele każdej z klas oraz sztaby wyborcze.

Nasi kandydaci mieli okazję się dziś zaprezentować, przedyskutować swoje pomysły oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące programów. Debatę prowadziła Julia Dolżyk. Dziękujemy opiekunce SU, pani profesor Annie Jasienowicz, dyrekcji szkoły oraz wszystkim wspierającym organizację dzisiejszego dnia 🙂

16 czerwca 2026, wtorek 19:11
To był wspaniały czas pełen pozytywnych wrażeń, wiedzy i integracji.
Wiecej
10 czerwca 2026, środa 15:35
Uczniowie z klasy 3H uczęszczający na zajęcia języka rosyjskiego wzięli udział w warsztatach na UwB.
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej