Debata kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

30 października 2025, czwartek 19:45

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się debata kandydatów na przewodniczącego samorządu uczniowskiego. Udział w niej wzięli nie tylko starający się o urząd przewodniczącego SU (Wiktor Adamczyk, Zuzanna Gąsowski, Oskar Krzywicki i Krystian Mularczuk), ale również przedstawiciele każdej z klas oraz sztaby wyborcze.

Nasi kandydaci mieli okazję się dziś zaprezentować, przedyskutować swoje pomysły oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące programów. Debatę prowadziła Julia Dolżyk. Dziękujemy opiekunce SU, pani profesor Annie Jasienowicz, dyrekcji szkoły oraz wszystkim wspierającym organizację dzisiejszego dnia 🙂

11 marca 2026, środa 21:29
Uczniowie realizujący projekt społeczny w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii: Speak Up - odważ się mówić w ostatnim czasie przeprowadzali prelekcje wśród uczniów klas 1 i 2 naszej szkoły.
Wiecej
11 marca 2026, środa 21:15
Pragniemy ogłosić, że nasz szkoła reprezentowana przez uczniów: Albinę Jewłoszewicz z kl. IIe, Annę Łapińską z kl. IIId oraz Wiktora Adamczyka z kl. IIIb, już tradycyjnie była najlepsza wśród podlaskich liceów ogólnokształcących.
Wiecej
11 marca 2026, środa 21:01
W dniu 6.03.2026 r. w ramach "Tygodnia u Slawistów" naszą szkołę odwiedziła pani Maria Żukowska z UwB.
Wiecej