Licealiada Wojewódzka w siatkówce

30 listopada 2024, sobota 09:49

Dobre wieści z rozgrywek Licealiady Wojewódzkiej w siatkówce. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Siatkarki i siatkarze wygrali wszystkie swoje mecze, w sumie 10 spotkań.

27 listopada dziewczyny grały turniej w Bielsku Podlaskim z ubiegłorocznym medalistą I LO Bielsk Podlaski i ZS nr 4 Bielsk Podlaski. Zapowiadały się trudne mecze, ale o dziwo poszło gładko i zdecydowanie 2:0, 2:0. Wcześniej wygrały 2:0 z ZSHE Białystok, 2:0 z LO Siemiatycze i 2:0 LO Ciechanowiec.

trener
Tadeusz Sasinowski

2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 20:08
Dzień Dziecka w VILO tradycyjnie z grillowaniem przygotowanym przez katedrę WF.
Wiecej
26 maja 2026, wtorek 18:21
...mogliśmy obserwować przejazd króla Karola III w karocy oraz transport klejnotów królewskich...
Wiecej