Wycieczka Ryga, Tallin, Sztokholm

31 października 2024, czwartek 20:41

W dniach 28-31.10.2024 r. uczniowie z kl. 3C, B, E, F i 2C oraz 2H rozpoczęli swoją przygodę, zwiedzając trzy stolice krajów nadbałtyckich: Rygę, Tallinn i Sztokholm.

53 osobom wraz z opiekunami towarzyszyła przez cały pobyt pani przewodnik – Magda Matys, która wprowadzała nas w świat krajów nadbałtyckich, poprzez opowiadanie ciekawostek dotyczących stolic trzech krajów. Wrażenia były niesamowite, a widoki z promu na trasie Tallinn – Sztokholm pozostaną w naszej pamięci na długo.

Opiekunowie:
Grażyna Siłkin, Ela Radulska
Kasia Jurczuk, Eliasz Tichoniuk

16 czerwca 2026, wtorek 19:11
To był wspaniały czas pełen pozytywnych wrażeń, wiedzy i integracji.
Wiecej
10 czerwca 2026, środa 15:35
Uczniowie z klasy 3H uczęszczający na zajęcia języka rosyjskiego wzięli udział w warsztatach na UwB.
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej