X Międzyszkolny Konkurs Piosenki

15 lutego 2024, czwartek 18:06

Dnia 14 lutego 2024 r. w VII Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku odbył się X Międzyszkolny Konkurs Piosenki pn. “Miłość niejedno ma imię”. Wzięło w nim udział 29 artystów ze szkół podstawowych i średnich.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Joanna Pietkiewicz z klasy III g oraz Dominika Pochodowicz z klasy II i. Konkurencja była bardzo duża, każdy z uczestników zaprezentował swój wielki talent. W tym walentynkowym konkursie nasze wokalistki okazały się najlepsze.

Joanna zajęła pierwsze miejsce, a Dominika za swój niepowtarzalny występ została wyróżniona. Gratulacje i wielkie brawa dla reprezentantek naszej szkoły.

10 kwietnia 2024, środa 21:39
W trakcie wykładu uczniowie dowiedzieli się, jak tworzyć obrazy przy pomocy AI, jakie narzędzia są dostępne...
Wiecej
8 kwietnia 2024, poniedziałek 18:25
Jak zwykle zachwycamy się talentami i pomysłowością uczestniczek naszych zajęć!
Wiecej
5 kwietnia 2024, piątek 06:40
Nasze siatkarki stoczyły pasjonujący, stojący na wysokim poziomie mecz z IV LO Białystok zwyciężając 2:0, co dało nam złoty medal Licealiady Wojewódzkiej.
Wiecej