Program profilaktyczny MŁODE GŁOWY

5 grudnia 2023, wtorek 17:13

Nasza szkoła przystąpiła do Programu Profilaktycznego “GODZINA DLA MŁODYCH GŁÓW”, który ma na celu wsparcie dzieci i młodzieży, a także nauczycieli i nauczycielek, w działaniach z obszaru profilaktyki zdrowia psychicznego.

Program profilaktyczny: „Godzina dla MŁODYCH GŁÓW” ma na celu wprowadzenie działań psychoedukacyjnych podejmowanych według określonego scenariusza, których celem jest zapobieganie zachowaniom ryzykownym uczniów i szkodom wynikającym z problemów w ich środowisku.

Zajęcia będą wzmacniać u naszych uczniów takie kompetencje jak: rozpoznawanie emocji, nazywanie potrzeb, stawianie granic, komunikowanie potrzeby wsparcia oraz edukację w zakresie bezpieczeństwa w sieci.

Ważne aby wspólnie działać na rzecz zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Na pierwszy ogień Kinga Kujawa – koordynatorka projektu, psycholog w VI LO, wzięła klasę 2C 🙂

3 marca 2024, niedziela 11:03
Drodzy Ósmoklasiści!
Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty VILO!
Wtorek, 26 marca, 12.00-15.00.
Do zobaczenia!
Wiecej
29 lutego 2024, czwartek 17:48
Tym razem grupa ARTE  malowała naturą.
Wiecej
23 lutego 2024, piątek 12:15
Ruszyła I edycja "Podlaskiego programu wsparcia stypendialnego uczniów szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie ogólne".
Wiecej