Projekt “Bez ocen”

2 grudnia 2023, sobota 18:16

30 listopada gościliśmy murach VILO dietetyczki Kuchni Vikinga oraz ambasadorkę projektu “Bez ocen” Martynę Kaczmarek, (razem z cudowną Misią, która skradła całe show 😉

Podczas warsztatów uczniowie klas 1b, 2f, 2h, 3d i 3f dowiedzieli się jak zbudować zdrową relację z jedzeniem. Ćwiczenia praktyczne i dyskusje pomogły zbudować pozytywne nawyki żywieniowe, wspierając trwałą zmianę w podejściu do jedzenia, a kostka czekolady nigdy nie była słodsza.

Bardzo dziękujemy dietetyczkom Kuchni Vikinga za przekazane wskazówki, a Martynie za to, że podzieliła się z nami swoim doświadczeniem dotyczącym relacji z jedzeniem.

W przyszłym tygodniu czeka nas kolejna wizyta dietetyczek w ramach projektu “Bez ocen”, którego patronem jest Centrum Zaburzeń Odżywiania “OCZO”.

OCZO to specjaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami chorującymi na zaburzenia odżywiania. Interdycyplinarny zespół tworzą psychoterapeuci, dietetycy, psychodietetycy, lekarze psychiatrzy oraz trenerzy personalni.

3 marca 2024, niedziela 11:03
Drodzy Ósmoklasiści!
Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty VILO!
Wtorek, 26 marca, 12.00-15.00.
Do zobaczenia!
Wiecej
29 lutego 2024, czwartek 17:48
Tym razem grupa ARTE  malowała naturą.
Wiecej
23 lutego 2024, piątek 12:15
Ruszyła I edycja "Podlaskiego programu wsparcia stypendialnego uczniów szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie ogólne".
Wiecej