Guten morgen our étudiants!

26 września 2023, wtorek 19:44

26.09 obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych. Nasza szkoła przygotowała szereg atrakcji.

Dzień zaczęliśmy od quizu o życiu i śmierci Królowej Elżbiety II – “Treasure hunt”. Uczestnicy szukali kodów QR, które były rozmieszczone na Holu Zygmuntowskim (możecie je tam znaleźć do końca tygodnia). W trakcie długiej przerwy odbyło się językowe karaoke, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Po świetnej zabawie na uczestników czekały słodkie nagrody, ufundowane przez naszego kochanego Pana Staszka, któremu ślicznie dziękujemy. W ciągu dnia mogliśmy sprawdzić swoją wiedzę na temat języków europejskich. Grając w miedzyklasowego kahoota dowiadywaliśmy się różnych ciekawostek na ten temat. Quiz został przeprowadzonych na lekcjach języków obcych. W dalszym ciągu możemy zobaczyć piękne plakaty (przygotowane przez naszych uczniów i nauczycieli), związane z dzisiejszym dniem.

Mamy nadzieje, że miło spędziliście czas☺️

7 grudnia 2023, czwartek 18:00
Rewelacyjne mikołajkowe karaoke sprawiło, że tanecznym krokiem i przy dźwięku dzwoneczków, wkroczyliśmy w czas oczekiwania na najpiękniejsze Święta w roku.
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:46
Czy można dać niechcianej książce drugie życie?
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:19
Uczniowie klasy 3D: Bartosz Grodzki, Mikołaj Kowalczuk i Łukasz Łaszkiewicz pod opieką prof. Marzenny Skibickiej zostali laureatami finału etapu międzywojewódzkiego konkursu „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec.
Wiecej