Euroweek – kwiecień 2023

8 maja 2023, poniedziałek 11:04

W dniach 19-23 kwietnia 2023 r. uczniowie klas 1b i 1h uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w ramach programu Euroweek w Międzygórzu.

Głównym założeniem tego wyjazdu było doskonalenie umiejętności komunikacji w języku angielskim, dlatego wszystkie zajęcia prowadzone były w języku obcym przez wolontariuszy z różnych stron świata, m.in. z Gruzji, Filipin, Indii czy Ghany. Zajęcia odbywały się w formie warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń, które pozwoliły rozwinąć uczniom umiejętność pracy w zespole. Nie do przecenienia był też walor poznawczy – poszczególni wolontariusze przedstawiali geografię, historię, kulturę i tradycje swoich krajów.

Te pięć dni spędzonych w malowniczo położonym Międzygórzu wystarczyło do pogłębienia relacji miedzy naszymi pierwszoklasistami oraz stworzenia niesamowitej więzi z inspirującymi, młodymi i pełnymi energii wolontariuszami.

Wiemy, że czas spędzony w Międzygórzu był naprawdę wartościowy. Cieszymy się, że mogliśmy stać sie częścią tego projektu i wiemy, że będzie on kontynuowany w naszej szkole, gdyż kolejne klasy już przygotowują się do uczestniczenia w tej niesamowitej przygodzie.

24 września 2023, niedziela 08:25
W imieniu Komitetu Głównego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXXVII Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej.
Wiecej
23 września 2023, sobota 11:04
Istnieje możliwość ubiegania się o stypendium edukacyjne Zarządu Województwa Podlaskiego za rok 2022/2023.
Wiecej
18 września 2023, poniedziałek 18:19
Pani Małgorzata Prokop odbyła kurs od 2 do 8 lipca 2023 roku w Helsinkach w Finlandii w szkole Europass Teacher Academy.
Wiecej