Podsumowanie konkursu

8 kwietnia 2023, sobota 08:03

W środę 5 kwietnia odbyło się podsumowanie konkursu międzyszkolnego oraz etapu szkolnego na najładniejszą pocztówkę wielkanocną w języku niemieckim. Konkurencja była wielka. Wszystkie prace wykonane były bardzo starannie i estetycznie, Jury miało trudne zadanie.

Na etapie międzyszkolnym prace naszych uczennic były bezkonkurencyjne. Poniżej wyniki. Bardzo dziękuję Wszystkim zaangażowanym Uczennicom oraz Nauczycielom-opiekunom. Gratulacje! 🙂

FROHE OSTERN!

Etap międzyszkolny:

  1. miejsce: Kamila Kowalko kl. 3A
  2. miejsce: Wiktoria Pienzin kl. 3E
    oraz ex aequo Anna Szymańska kl. 1C
  3. miejsce: Maria Łapuć kl. 3C

Etap szkolny:

  1. miejsce: Wiktoria Pienzin kl. 3E
  2. miejsce: Maria Łapuć kl. 3C
  3. miejsce: Kamila Kowalko kl. 3A
2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 20:08
Dzień Dziecka w VILO tradycyjnie z grillowaniem przygotowanym przez katedrę WF.
Wiecej
26 maja 2026, wtorek 18:21
...mogliśmy obserwować przejazd króla Karola III w karocy oraz transport klejnotów królewskich...
Wiecej