Walentynki w bibliotece

22 lutego 2023, środa 18:12

14 lutego obchodziliśmy Walentynki tym razem również w bibliotece.

Akcja Randka w ciemno… z książką przygotowana została przez panie z biblioteki oraz członkinie aktywu bibliotecznego w składzie: Weronika Żelazko kl. 2g, Katarzyna Rydzewska kl. 2g, Klaudia Maleszewska kl. 2g, Zuzia Zajkowska kl. 2g, Iza Górska kl. 2g, Aleksandra Pawilcz kl. 2e, Magdalena Cybulska kl. 2b, Julia Burzyńska kl. 2b.

Tego dnia na wszystkich naszych gości czekały niespodzianki: książki, które stały samotnie na półkach stały się tajemniczym prezentem, pięknie zapakowanym i ozdobionym, który można było wylosować. Wewnątrz wylosowanej książki – niespodzianki,  można było znaleźć walentynki z ciepłym słowem na „dzień dobry” a także otrzymać drobny upominek – serduszko „Podaj Dalej”, które można było zatrzymać dla siebie lub podarować komuś, kogo się lubi, ceni lub kocha. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, zapakowałyśmy 66 książek, które znalazły swoich czytelników wśród Uczniów, Nauczycieli oraz Dyrekcji!

Bardzo dziękujemy za Wasz udział w zabawie, cieszymy się ogromnie, że tak licznie nas odwiedziliście i jak zawsze zapraszamy Was gorąco do codziennych odwiedzin i pogaduszek w bibliotece. Ogromne „przytulasy” ślemy w stronę naszych dziewczynek z zespołu bibliotecznego (j. w.), bez pomocy i pomysłowości których akcja by się nie udała! Do zobaczenia 🙂

Ewa Onoszko
Joanna Zarzecka

17 marca 2023, piątek 12:56
Z okazji Europejskiego Tygodnia Mózgu Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zorganizował serię wykładów popularnonaukowych, w których uczestniczyli uczniowie VILO.
Wiecej
3 lutego 2023, piątek 17:19
Zapoznaj się z regulaminem konkursu
Wiecej
16 marca 2023, czwartek 19:17
Przed ostatnim turniejem w rundzie zasadniczej wskakujemy na fotel lidera...
Wiecej