Walentynki w bibliotece

22 lutego 2023, środa 18:12

14 lutego obchodziliśmy Walentynki tym razem również w bibliotece.

Akcja Randka w ciemno… z książką przygotowana została przez panie z biblioteki oraz członkinie aktywu bibliotecznego w składzie: Weronika Żelazko kl. 2g, Katarzyna Rydzewska kl. 2g, Klaudia Maleszewska kl. 2g, Zuzia Zajkowska kl. 2g, Iza Górska kl. 2g, Aleksandra Pawilcz kl. 2e, Magdalena Cybulska kl. 2b, Julia Burzyńska kl. 2b.

Tego dnia na wszystkich naszych gości czekały niespodzianki: książki, które stały samotnie na półkach stały się tajemniczym prezentem, pięknie zapakowanym i ozdobionym, który można było wylosować. Wewnątrz wylosowanej książki – niespodzianki,  można było znaleźć walentynki z ciepłym słowem na „dzień dobry” a także otrzymać drobny upominek – serduszko „Podaj Dalej”, które można było zatrzymać dla siebie lub podarować komuś, kogo się lubi, ceni lub kocha. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, zapakowałyśmy 66 książek, które znalazły swoich czytelników wśród Uczniów, Nauczycieli oraz Dyrekcji!

Bardzo dziękujemy za Wasz udział w zabawie, cieszymy się ogromnie, że tak licznie nas odwiedziliście i jak zawsze zapraszamy Was gorąco do codziennych odwiedzin i pogaduszek w bibliotece. Ogromne „przytulasy” ślemy w stronę naszych dziewczynek z zespołu bibliotecznego (j. w.), bez pomocy i pomysłowości których akcja by się nie udała! Do zobaczenia 🙂

Ewa Onoszko
Joanna Zarzecka

19 lutego 2024, poniedziałek 17:42
Do udziału w konkursie zapraszamy zarówno uczestników indywidualnych, jak i grupy.
Wiecej
15 lutego 2024, czwartek 18:06
Joanna zajęła pierwsze miejsce, a Dominika za swój niepowtarzalny występ została wyróżniona.
Wiecej
15 lutego 2024, czwartek 17:42
Dziękujemy za wielkie zainteresowanie akcją :)
Wiecej