50. rocznica powstania VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku

2 grudnia 2022, piątek 17:16

29 listopada (tym razem 2022 roku) to dla VILO szczególny dzień!

Celebrujemy dzisiaj 50. rocznicę powstania VI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku. Ktoś mógłby się zdziwić, gdyż stosunkowo niedawno, bo 3 lata temu, świętowaliśmy 100-rocznicę upaństwowienia Szkoły im. Króla Zygmunta Augusta. Takie rzeczy zdarzają się tylko w VILO!

Zatem dzisiaj mieliśmy zaszczyt gościć w naszych progach najznakomitszych gości! Za przyjęcie naszego zaproszenia z całego serca dziękujemy. Szczególnie cieszymy się z przybycia wszystkich tych, dla których VILO było i jest częścią ich życia – byłych i obecnych Nauczycieli, w tym Państwa Dyrektorów, Absolwentów i Uczniów oraz wszystkich Pracowników Szkoły, bez których nie wyobrażamy sobie codziennego jej funkcjonowania. Dziękujemy!

Wciąż jesteśmy wzruszeni tym, jak wiele pięknych i ciepłych słów usłyszeliśmy. Naprawdę nie trzeba niczego więcej, by odpowiedzieć sobie na pytanie o sens naszej pracy. Dziękujemy wreszcie wszystkim tym, którzy włączyli się w organizację dzisiejszej uroczystości! Wasze serce było i długo jeszcze będzie widać i słychać.
Zapraszamy także do obejrzenia i wysłuchania relacji w:

Kurierze Porannym,

Obiektywie TVP Białystok,

oraz Radiu Białystok

🙂🙂🙂

12 stycznia 2023, czwartek 18:51
10 stycznia 2023 r. nasze piłkarki ręczne rozegrały kolejny mecz w ramach Licealiady.
Wiecej
10 stycznia 2023, wtorek 21:29
Z wielką radością odebraliśmy informację przekazaną przez Komitet Okręgowy Olimpiady Artystycznej w Olsztynie - historii sztuki.
Wiecej
18 grudnia 2022, niedziela 10:35
13 grudnia klasy ID, IIE i część IIIE uczestniczyły w niecodziennej lekcji anatomii człowieka.
Wiecej