Otrzęsiny klas pierwszych

6 października 2022, czwartek 17:48

6 października w naszej szkole odbyły się Otrzęsiny klas pierwszych. Nasze kochane jury składające się z Pana Dyrektora Dariusza Naumowicza, Pani Wicedyrektor – Magdaleny Dziejmy, Opiekunek Samorządu Szkolnego oraz miłościwie nam panującej Pary Królewskiej oceniło stylizacje klas. Uczniowie klas pierwszych odpowiadali na pytania dotyczące ich wychowawców i zostali dokładnie przepytani ze znajomości naszego liceum. Wychowawcy wykazali się świetną znajomością wychowanków i zaimponowali swoimi stylizacjami.

Głosowanie na najlepszy film nakręcony w konwencji wylosowanej bajki i tym samym największą liczbę punktów w tej kategorii, wygrała klasa IF – teledyskiem Barbie. Uroczystość zakończyła się złożeniem ślubowania i pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet pełnoprawnych uczniów VILO.

Po podsumowaniu punktacji Pan Dyrektor ogłosił zwycięzców:

  • III miejsce ex aequo zajęły klasy 1F I 1G,
  • II miejsce przypadło klasie 1H,
  • I miejsce zajęła klasa 1I.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy kreatywności a zwycięskiej klasie – zdobycia nagrody w postaci biletów do kina.

Wasz Samorząd Uczniowski

7 grudnia 2023, czwartek 18:00
Rewelacyjne mikołajkowe karaoke sprawiło, że tanecznym krokiem i przy dźwięku dzwoneczków, wkroczyliśmy w czas oczekiwania na najpiękniejsze Święta w roku.
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:46
Czy można dać niechcianej książce drugie życie?
Wiecej
7 grudnia 2023, czwartek 17:19
Uczniowie klasy 3D: Bartosz Grodzki, Mikołaj Kowalczuk i Łukasz Łaszkiewicz pod opieką prof. Marzenny Skibickiej zostali laureatami finału etapu międzywojewódzkiego konkursu „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec.
Wiecej