Klasa 1B i 1D – wyjazd integracyjny 2022

21 września 2022, środa 22:05

W dniach 14 – 15 września kolejne klasy pierwsze miały okazję do bliższego poznania i zintegrowania. Tym razem klasy: 1B i 1D wraz z wychowawczyniami – p. M. Skibicką i p. M. Danilczyk spędziły miło czas w Bogdankach.

Tradycyjnie już odtańczona została belgijka oraz tunak. Niezastąpiony ks. Wojciech Trzaska zorganizował warsztaty integracyjne, ognisko, a nawet galę wręczenia Oskarów ?. Wspólnie spędzony czas na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci i pozytywnie wpłynie na relacje między nami.

2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 20:08
Dzień Dziecka w VILO tradycyjnie z grillowaniem przygotowanym przez katedrę WF.
Wiecej
26 maja 2026, wtorek 18:21
...mogliśmy obserwować przejazd króla Karola III w karocy oraz transport klejnotów królewskich...
Wiecej