83. rocznica wybuchu II wojny światowej

4 września 2022, niedziela 11:16

W dniu 3.09.2022 roku odbyły się przy pomniku na Westerplatte obchody upamiętniające 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczestniczył w nich nauczyciel naszej szkoły Bartosz Jurkowski, który reprezentował społeczność VI Liceum Ogólnokształcącego. Kwiaty pod Pomnikiem Obrońców Westerplatte złożyli m.in. członkowie patriotycznego klubu Harley-Davidson Podlasie oraz przedstawiciele innych klubów motocyklowych z całego kraju. W sumie uczestniczyło około 200. motocykli marki Harley-Davidson.

Cześć i chwała Bohaterom.

2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 20:08
Dzień Dziecka w VILO tradycyjnie z grillowaniem przygotowanym przez katedrę WF.
Wiecej
26 maja 2026, wtorek 18:21
...mogliśmy obserwować przejazd króla Karola III w karocy oraz transport klejnotów królewskich...
Wiecej