V edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Technicznej Transport Kolejowy 2022

27 maja 2022, piątek 15:42

25.05.2022 r. w Urzędzie Transportu Kolejowego w Warszawie miała miejsce V edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Technicznej Transport Kolejowy 2022: Przeszłość – Teraźniejszość – Przyszłość.

Podczas tego wydarzenia uczeń naszej szkoły Piotr Modzelewski przedstawił referat  zatytułowany „Lokalne linie kolejowe – ogólnopolski potencjał europejskiego standardu”. Stało się to dzięki napisanemu abstraktowi, który został wybrany spośród innych zgłoszeń.

Gratulujemy!

16 czerwca 2026, wtorek 19:11
To był wspaniały czas pełen pozytywnych wrażeń, wiedzy i integracji.
Wiecej
10 czerwca 2026, środa 15:35
Uczniowie z klasy 3H uczęszczający na zajęcia języka rosyjskiego wzięli udział w warsztatach na UwB.
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej