Zakończenie roku klas 3G

30 kwietnia 2022, sobota 21:50

Cóż można powiedzieć w takim momencie? Chciałoby się nazwać i wyrazić wszystko to, co kłębiło się w głowie, porywało serce, budziło emocje przez ostatnie 3 lata nauki (i nauczania). Niestety, to, co najpiękniejsze i najmilsze sercu, jest niewyrażalne. Mamy jednak nadzieję, że wszyscy czuli wielkie wzruszenie i dobrą energię towarzyszące zakończeniu kolejnego etapu w życiu trzecioklasistów VILO.

Powiemy zatem tylko tyle – Kochani Abiturienci, życzymy Wam dobrego i pięknego, dorosłego życia, ale najpierw połamania piór na maturze 🙂

Materiał w TVP Białystok (od 3.03)

16 czerwca 2026, wtorek 19:11
To był wspaniały czas pełen pozytywnych wrażeń, wiedzy i integracji.
Wiecej
10 czerwca 2026, środa 15:35
Uczniowie z klasy 3H uczęszczający na zajęcia języka rosyjskiego wzięli udział w warsztatach na UwB.
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej