Kiermasz charytatywny

5 grudnia 2021, niedziela 23:27

W dniu 2 grudnia 2021 roku w VI LO został zorganizowany kiermasz charytatywny. Sprzedawane były słodkości i inne przysmaki. Zostały zebrane środki pieniężne w wysokości 3053 zł.

Wszystkim, którzy nas wsparli serdecznie dziękujemy. Kiermasz poprzedzony był zbiórką pieniędzy i darów na realizację szlachetnej paczki. Dzięki ofiarności uczniów i nauczycieli udało się kupić pralkę oraz zebrać produkty, z których powstało 30 paczek. Reszta pieniędzy z kiermaszu zostanie przeznaczona na cel charytatywny. Dziękujemy za pomoc i wsparcie Dyrekcji, wychowawcom, uczniom, opiekunom Samorządu Uczniowskiego. Na społeczność VI LO zawsze można liczyć.

Organizatorzy klasa II g

16 czerwca 2026, wtorek 19:11
To był wspaniały czas pełen pozytywnych wrażeń, wiedzy i integracji.
Wiecej
10 czerwca 2026, środa 15:35
Uczniowie z klasy 3H uczęszczający na zajęcia języka rosyjskiego wzięli udział w warsztatach na UwB.
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej