Kiermasz charytatywny

5 grudnia 2021, niedziela 23:27

W dniu 2 grudnia 2021 roku w VI LO został zorganizowany kiermasz charytatywny. Sprzedawane były słodkości i inne przysmaki. Zostały zebrane środki pieniężne w wysokości 3053 zł.

Wszystkim, którzy nas wsparli serdecznie dziękujemy. Kiermasz poprzedzony był zbiórką pieniędzy i darów na realizację szlachetnej paczki. Dzięki ofiarności uczniów i nauczycieli udało się kupić pralkę oraz zebrać produkty, z których powstało 30 paczek. Reszta pieniędzy z kiermaszu zostanie przeznaczona na cel charytatywny. Dziękujemy za pomoc i wsparcie Dyrekcji, wychowawcom, uczniom, opiekunom Samorządu Uczniowskiego. Na społeczność VI LO zawsze można liczyć.

Organizatorzy klasa II g

20 stycznia 2022, czwartek 20:20
Zapraszam do wzięcia udziału w czwartej edycji turnieju wiedzy o finansach i ekonomii "Sukces na Bank".
Wiecej
19 stycznia 2022, środa 16:03
18 stycznia w południe na Rynku Kościuszki odtańczony został, tradycyjny już, polonez miejski. Po życzeniach Prezydenta Białegostoku p. Tadeusza Truskolaskiego dla maturzystów barwny korowód ruszył do muzyki z filmu „Pan Tadeusz”.
Wiecej
19 stycznia 2022, środa 15:49
Z wielka radością przekazuję informację Komitetu Okręgowego 46 Olimpiady Artystycznej - historii sztuki.
Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych: Marta Suszcz, Inka Łazarecka, Aleksandra Gąsiewska, Laura Kozłowska, Izabela Dowejko, Katarzyna Wysocka.
Wiecej