Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu

22 listopada 2021, poniedziałek 20:18
„Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu” to projekt realizowany przez Polską Agencję Prasową we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Przedmiotem Konkursu są prace przedstawiające zagadnienia związane z obrotem gotówkowym i bezgotówkowym i rolą Narodowego Banku Polskiego w tym zakresie. Prace konkursowe mogą mieć formę pisemną, filmu (nie dłuższy niż 10 minut), audycji, prezentacji, gry terenowej, gry planszowej, aplikacji, plakatu, wystawy informacyjnej w szkolnej gablocie. Do Konkursu można zgłaszać prace indywidualne i grupowe. Laureaci konkursu mogą liczyć na cenne nagrody.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie konkursu.
 
Zapraszam do udziału w konkursie
Dorota Poczobut
20 stycznia 2022, czwartek 20:20
Zapraszam do wzięcia udziału w czwartej edycji turnieju wiedzy o finansach i ekonomii "Sukces na Bank".
Wiecej
19 stycznia 2022, środa 16:03
18 stycznia w południe na Rynku Kościuszki odtańczony został, tradycyjny już, polonez miejski. Po życzeniach Prezydenta Białegostoku p. Tadeusza Truskolaskiego dla maturzystów barwny korowód ruszył do muzyki z filmu „Pan Tadeusz”.
Wiecej
19 stycznia 2022, środa 15:49
Z wielka radością przekazuję informację Komitetu Okręgowego 46 Olimpiady Artystycznej - historii sztuki.
Lista uczniów zakwalifikowanych do eliminacji okręgowych: Marta Suszcz, Inka Łazarecka, Aleksandra Gąsiewska, Laura Kozłowska, Izabela Dowejko, Katarzyna Wysocka.
Wiecej