Klasa 1C – wyjazd integracyjny 2021

25 października 2021, poniedziałek 16:53

14 września klasa 1C razem z klasą 1D wyruszyła do Bogdanek w celu lepszego zapoznania się z nowymi kolegami. Na miejscu zostaliśmy przywitani przez klasy, które poprzedniego dnia bawiły się w tym magicznym miejscu. Zatańczyliśmy z nimi pożegnalną „belgijkę”. Spędziliśmy dwa bardzo intensywne dni wykonując zadania, grając w różne gry i tańcząc. Następnego dnia z rana musieliśmy się spakować i przywitać następne klasy. Z nimi również zatańczyliśmy „belgijkę”. Na koniec podziękowaliśmy ks. Wojciechowi wierszykiem i radośni wróciliśmy do swoich domów.

2 czerwca 2026, wtorek 21:28
Autor, który na co dzień pracuje jako prywatny detektyw, opowiadał o kulisach swojej pracy...
Wiecej
2 czerwca 2026, wtorek 20:08
Dzień Dziecka w VILO tradycyjnie z grillowaniem przygotowanym przez katedrę WF.
Wiecej
26 maja 2026, wtorek 18:21
...mogliśmy obserwować przejazd króla Karola III w karocy oraz transport klejnotów królewskich...
Wiecej