Otrzęsiny 2021/2022

12 października 2021, wtorek 17:30

Wrzesień i początek roku nowych klas pierwszych już dawno za nami, lecz, aby tradycji stało się zadość i pierwszaki zostały pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły nadszedł czas na OTRZĘSINY.

Zmagania najmłodszych uczniów i ich wychowawców podczas dzisiejszych konkurencji oceniało wspaniałe jury w składzie: Pan Dyrektor Dariusz Naumowicz, Pani Wicedyrektor Magdalena Dziejma, Opiekunka Samorządu Uczniowskiego Pani Małgorzata Karna oraz Para Królewska.

Wyzwania postawione przed pierwszakami były niezwykle wymagające. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą oraz kreatywnością, aby sprostać wszelkim zadaniom. Wszystkim klasom udało się przejść przez ten niezwykły chrzest bojowy i przebrnąć przez sprawdzian wiedzy o swoich wychowawcach, wymyślenie okrzyku, tworzenie przebrań, robienie zdjęć z Panem ze sklepiku szkolnego, a nawet stworzenie własnego filmu krótkometrażowego!

Oczywiście po długich naradach najlepsi z najlepszych zostali wyłonieni przez nasze surowe jury. Miejsce trzecie zajęła klasa IE, miejsce drugie przyznano klasie IB, a na szczycie podium stanęła klasa 1F! Na koniec nie mogło zabraknąć wspólnego odtańczenia Belgijki.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!

Hania Malinowska, klasa 3Gg

11 października 2021, poniedziałek 20:09
Grupa młodzieży z VILO wyruszyła z Modlina do Porto na wymianę międzynarodową z koleżankami i kolegami z Malty, Grecji, Włoch i Portugalii.
Wiecej
11 października 2021, poniedziałek 19:40
8 października 2021 r. bladym świtem, strząsając z siebie resztki snu i nucąc pod nosem hymn VILO, uczniowie klasy 1f wyruszyli na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym miejscem, które odwiedzili była "Niewidzialna Wystawa"...
Wiecej
8 października 2021, piątek 21:17
Celem Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Finansach „Finansomania” jest zwiększenie świadomości finansowej młodzieży oraz pobudzenie i rozwijanie ich zainteresowań dotyczących zagadnień finansowych.
Wiecej