Otrzęsiny 2021/2022

12 października 2021, wtorek 17:30

Wrzesień i początek roku nowych klas pierwszych już dawno za nami, lecz, aby tradycji stało się zadość i pierwszaki zostały pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły nadszedł czas na OTRZĘSINY.

Zmagania najmłodszych uczniów i ich wychowawców podczas dzisiejszych konkurencji oceniało wspaniałe jury w składzie: Pan Dyrektor Dariusz Naumowicz, Pani Wicedyrektor Magdalena Dziejma, Opiekunka Samorządu Uczniowskiego Pani Małgorzata Karna oraz Para Królewska.

Wyzwania postawione przed pierwszakami były niezwykle wymagające. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą oraz kreatywnością, aby sprostać wszelkim zadaniom. Wszystkim klasom udało się przejść przez ten niezwykły chrzest bojowy i przebrnąć przez sprawdzian wiedzy o swoich wychowawcach, wymyślenie okrzyku, tworzenie przebrań, robienie zdjęć z Panem ze sklepiku szkolnego, a nawet stworzenie własnego filmu krótkometrażowego!

Oczywiście po długich naradach najlepsi z najlepszych zostali wyłonieni przez nasze surowe jury. Miejsce trzecie zajęła klasa IE, miejsce drugie przyznano klasie IB, a na szczycie podium stanęła klasa 1F! Na koniec nie mogło zabraknąć wspólnego odtańczenia Belgijki.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!

Hania Malinowska, klasa 3Gg

29 września 2022, czwartek 17:49
28 września 2E jedzie na lekcję biologii w terenie. I kolejny raz Białowieża wita strugami deszczu.
Wiecej
27 września 2022, wtorek 19:22
Do świętowania Europejskiego Dnia Języków Obcych dołączyło się VI LO.
Wiecej
26 września 2022, poniedziałek 20:10
Miło nam jest poinformować, że nasza szkoła zajęła II miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadpodstawowych w województwie podlaskim w roku szkolnym 2021/2022.
Wiecej